О нас
Обратная связь
(050) 078-44-48
ru ua
0
Корзина

Авторизуйтесь для отримання розширених можливостей

Каталог товарів
Мова
ru ua
Ми у соцмережах
0500784448
Обратная связь
Меню
Дорожные аксессуары
Каталог товарів
Аксессуары для кабины
Ковры
Накидки на торпеду
Чехлы на сиденья
Колёсные аксессуары
Оптика и светотехника
Каталог товарів
Брызговики
Каталог товарів
Универсальные
MERCEDES
RENAULT
Запчасти кузова и зеркала
Каталог товарів
Запчасти кузова
Автономное отопление и кондиционировани

О нас

У ВАС СВОЙ МАГАЗИН, СТАНЦИЯ ТЕХНИЧЕСКОГО ОБСУЛЖИВАНИЯ ИЛИ ТРАНСПОРТНАЯ КОМПАНИЯ?
И ВЫ ИЩЕТЕ НАДЕЖНОГО ПОСТАВЩИКА?
МЫ РАССКАЖЕМ ВАМ О НАШЕЙ КОМПАНИИ

Компанія ТОВ «ПЛА-ТАН І К» є однією з лідируючих серед постачальників і виробників аналогів оригінальних запчастин і аксесуарів для вантажної комерційної автотехніки в Україні.

Мета компанії надати максимальний комфорт водієві під час його перебування в дорозі.

2011
Підписання довгострокових контрактів і початок поставок турецьких запчастин для вантажної комерційної автотехніки. Запуск офіційного сайту ТОВ «ПЛА-ТАН І К».
2012
Отримання статусу ексклюзивного дилера від виробників штатної оптики для вантажної комерційної автотехніки AYFAR OTOMOTIV (Туреччина) і MARS TECH (Туреччина).
2013
Запуск власного виробництва гофрованої труби з оцинкованої сталі для вихлопних систем. Подальше розширення асортименту штатної оптики і дзеркал на європейські вантажні автомобілі. Перше офіційне участь в спеціалізованій міжнародній виставці TIR'2013 в м.Києві.
2014
Підписання довгострокових контрактів з китайськими виробниками штатної облицювання кузовів і елементів гальмівних систем. Організація постачання та продажу аналогів оригінальних запчастин з Китаю.
2015
Організовано і запущено виробництво бризковиків для вантажної комерційної автотехніки. Участь у спеціалізованій міжнародній виставці TIR'2015 в м.Києві.
2016
Отримано статус ексклюзивного дилера продукції під брендом CRAFT (стяжні ремені, стропи, еластичні шнури і текстильні стрічки). Участь у спеціалізованій міжнародній виставці TIR'2016 в м.Києві.
2017
Організовано і запущено виробництво універсальних габаритних ліхтарів на вантажну комерційну автотехніку.
2018
Отримано статус ексклюзивного дилера продукції під брендом GENERAL FRESH (Польща). Участь у спеціалізованій міжнародній виставці TIR'2018 в м.Києві.
2019
Організація і запуск виробництва ексклюзивних дорожніх аксесуарів, під власним брендом FERZE.
2020
Організація і запуск виробництва ковпачків на колісні гайки. Розширення асортименту запчастинами для автономних опалювачів вантажних автомобілів і автономними отопителями в зборі. Організація імпорту автомобільних компресорних холодильників.
2021
Ребрендинг і запуск оновленого сайту.
2022
Відкриття складу та магазину у Чернівцях.

Компанія є постачальником для своїх клієнтів. Для підтримки постійної наявності необхідного асортименту товарів, на складі компанії знаходиться товарний асортимент з понад 2000 аналогів оригінальних запчастин і ексклюзивних дорожніх аксесуарів.

Ми працюємо на ринку запчастин і аксесуарів для вантажної комерційної автотехніки вже більше 10 років. За цей час ми встигли визначитися і зробити свій вибір на користь перевірених якістю виробників з Туреччини, Китаю та Європи. Виробництво і продаж товарів під власною торговою маркою FERZE допомогла зайняти нашої компанії гідне місце серед рівних.

Клієнтами нашої компанії є компанії-перевізники, приватні власники вантажного автотранспорту, торговельні компанії і СТО, пов'язані з обслуговуванням комерційної вантажної автотехніки. Ми завжди раді Вашим зверненням в нашу компанію і хочемо бути корисними Вам.

ГОЛОВНИЙ ОФІС
м.Харків
МАГАЗИН і СКЛАД
м.Чернівці
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
(050)-078-44-48 МАКСИМ
(050)-301-52-92
(050)-305-58-83
  ТАТЬЯНА
 ИГОРЬ